ARAÇ LİSTESİ
[Collapse]

Nissan (6)

 [Expand]

Navara (1)

 [Expand]

Qashqai (5)

[Expand]

Chevrolet (1)

[Expand]

Citroën (1)

[Expand]

Dacia (1)

[Expand]

Ds Automobiles (5)

[Expand]

Fiat (1)

[Expand]

Honda (1)

[Expand]

Peugeot (12)

[Expand]

Subaru (1)

[Expand]

Volkswagen (1)

 
KARŞILAŞTIRMA LİSTESİ
Lütfen karşılaştırmak istediğiniz araçları işaretleyiniz.
  
HIZLI ARAMA
DETAYLI ARAMA
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Versiyon
İl
Şube
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Garanti Durumu
Model Yılı
    
Km Aralığı
     


Fiyat Aralığı
     


 
İkinci El Nissan Modelleri

Nissan güvencesiyle hizmet veren, ikinci el otomobil dünyasının en dinamik ve en yenilikçi üyesi Carbook, ikinci el Nissan modellerinde de sıfır kilometre kalitesini müşteriyle buluşturuyor. İkinci el araç alım satımının yanı sıra takas işlemlerinin de yapıldığı Carbook’ta tüm hizmetler Nissan bayileri tarafından veriliyor. 101 nokta kontrol sistemi yapılmış, belgelenmiş ve onaylanmış ikinci el Nissan araçlara ulaşabileceğiniz bir numaralı adres Carbook, alışverişte güven ve memnuniyeti garanti ediyor.

Benzersiz tasarımı ve kompakt boyutuyla ideal bir şehir aracı olan Nissan Micra’nın ikinci el modelleri Nissan güvencesiyle Carbook’ta! İkinci el Nissan Micra düşük yakıt tüketimi ve otomatik vites seçenekleri ile şehir hayatının en ideal araçları arasında yer alıyor. Nissan modelleri arasında bir diğer kompakt ve şık tasarımıyla ön plana çıkan araç Nissan Note… 2. el Nissan Note, özellikle aileler tarafından tercih ediliyor. Geniş ve fonksiyonel iç tasarımı ile kullanım kolaylığı, Nissan Note’u en çok tercih edilen aile araçlarından biri haline getiriyor.

Varoluşuyla birlikte otomobil dünyasında crossover segmentini yaratan Nissan Qashqai, 2. el araç sektörünün en çok tercih edilen dört çeker modelleri arasında yer alıyor. Nissan araçlarının en büyük özelliği şehir hayatıyla uyum içerisinde olmasıdır. Nissan Qashqai ise şehrin sokaklarına en çok yakışan crossover modelidir. Carbook, sizi uygun fiyatlara sahip en temiz ikinci el Nissan Qashqai ve Nissan Qashqai +2 ile buluşturuyor. En az Qashqai kadar sıra dışı bir deneyim sunan şehrin haylaz çocuğu Nissan Juke, bir spor otomobil ile SUV modelinin birleşimi gibi. Ona şehrin haylaz çocuğu denmesinin sebebi de bu iki ruhu tek bir gövdede barındırıyor olması. İkinci el Nissan Juke modelleri, tercihini iddialı parçalardan yana kullanan otomobil severleri bekliyor.

Şehrin dışına çıktığınızda yanınızda kimin olduğu ve ona ne kadar güvendiğiniz çok önemlidir. Nissan X-Trail, yıllardır arazideki en yakın dostunuz olmaya devam ediyor. Nissan X-Trail ikinci el modelleri, sahip oldukları teknoloji ve ferah iç kabinleri ile sizi hem şaşırtıyor hem de vazgeçilmezleriniz arasına giriyor.

Her türlü binek ve ticari aracın garantili satışının yapıldığı Carbook, tüm Nissan 2. el modellerini güven içinde alıp satabileceğiniz bir platform. Carbook’ta Nissan’ın Pathfinder bazlı pick-up modeli olan Navara’nın ikinci el modellerini sıfır kilometre güvencesiyle satın alabilirsiniz. Keskin tasarımı ve yüksek performansıyla muadillerinden ayrılan Nissan Navara, ikinci el araç dünyasında, şehir hayatında kullanım amaçlı olarak da alıcı buluyor.