ARAÇ LİSTESİ
[Collapse]

Nissan (31)

 [Expand]

Juke (7)

 [Collapse]

Micra (3)

   

1.2 Match Cvt 80 Ps Hatchback (2)

   

1.2 Passion 80 Ps Hatchback (1)

 [Expand]

Navara (1)

 [Expand]

Pulsar (2)

 [Expand]

Qashqai (16)

 [Expand]

X-Trail (2)

[Expand]

Audi (4)

[Expand]

BMW (3)

[Expand]

Citroën (1)

[Expand]

Dacia (1)

[Expand]

Ford (5)

[Expand]

Honda (6)

[Expand]

Hyundai (5)

[Expand]

Kia (4)

[Expand]

Land Rover (1)

[Expand]

Mitsubishi (1)

[Expand]

Opel (5)

[Expand]

Peugeot (3)

[Expand]

Renault (5)

[Expand]

Toyota (8)

[Expand]

Volkswagen (11)

 
KARŞILAŞTIRMA LİSTESİ
Lütfen karşılaştırmak istediğiniz araçları işaretleyiniz.
  
HIZLI ARAMA
DETAYLI ARAMA
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Versiyon
İl
Şube
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Garanti Durumu
Model Yılı
    
Km Aralığı
     


Fiyat Aralığı
     


 
İkinci El Nissan Micra Modelleri

Her türlü binek ve ticari ikinci el aracın alım satım ve takasının yapıldığı, Türkiye’nin en güvenilir ikinci el otomobil sitesi Carbook, Nissan Micra’nın en temiz ve en bakımlı ikinci el modellerine ulaşabileceğiniz bir numaralı adres. Nissan kalitesini ikinci el pazarına taşıyan Carbook’ta tüm hizmet, Nissan bayileri tarafından veriliyor. Yenilikçi ve dinamik bir platform olmasının yanı sıra, 2. El otomobil sektörünü kurumsallıkla tanıştıran Carbook, doğru ihtiyaç analizinden aracın sorunsuz ve risklerinden arındırılmış olarak teslim edilmesine kadar, satış öncesi ve sonrasında kusursuz bir hizmet veriyor. İkinci el Nissan Micra; Mood, Passion, Puzzle, Visia, Tekna, Street ve diğer tüm donanım ve paketlerdeki Nissan Micra araçları güvenli bir şekilde Carbook aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Micra, benzersiz tasarımı ve kompakt boyutlarıyla şehir hayatının vazgeçilmezlerinden biri. Düşük yakıt tüketimi, kullanım kolaylığı ve otomatik vites seçenekleri ile ikinci el satılık Nissan Micra’lar pazarın öne çıkan araçlarından oluyor. Bulunduğu segmentin en şık tasarımına sahip araçlarından biri olan Micra, enerjik ruhunu yansıtan farklı renk seçenekleri ile hayatınıza renk katıyor.

İkinci el Micra’nın; dizel, benzinli, otomatik ve manuel seçenekleri, Carbook’un profesyonel ekiplerinin denetiminden geçtikten sonra kullanıcıya teslim ediliyor. 101 nokta kontrol sistemi yapılan araç, sorunsuz ve risklerinden arındırılmış bir halde kullanıcıya sunuluyor. Araçların ayrıntılı olarak denetlenip belgelendirildiği Carbook’ta 2. el Nissan araçlar görünüm yenileme işleminden geçiriliyor ve 0 km deneyimine en yakın şekilde sahibini buluyor. Aracınızın dışından içine kadar her ayrıntısı özel ürünlerle temizleniyor ve yepyeni bir görüntüye kavuşuyor. Hayalinizdeki ikinci el Nissan Micra’ya uygun ödeme ve kredi koşullarıyla Carbook aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Carbook’ta araçlar ortak havuzda toplandığı için yalnızca aracın bulunduğu ilden değil Carbook’un bulunduğu her yerden aracınızı satın ve teslim alabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz aracın marka, model, yaş, kilometre, aksesuar gibi kriterlere göre ekspertiz öncesi fiyatı, Carbook uzmanlarından alınabilir. Risklerle dolu ikinci el otomobil piyasasında risksiz ve garantili alışverişin kapılarını açan Carbook‘ta alınan ve satılan her aracın devir tescil işlemleri de ehil ellerce eksiksiz olarak yapılır.