ARAÇ LİSTESİ
[Expand]

Nissan (1)

[Expand]

Fiat (2)

[Expand]

Ford (1)

[Expand]

Hyundai (1)

[Expand]

Peugeot (2)

[Expand]

Renault (2)

 
KARŞILAŞTIRMA LİSTESİ
Lütfen karşılaştırmak istediğiniz araçları işaretleyiniz.
  
HIZLI ARAMA
DETAYLI ARAMA
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Versiyon
İl
Şube
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Garanti Durumu
Model Yılı
    
Km Aralığı
     


Fiyat Aralığı
     


 
İkinci El Kia Modelleri

İkinci el otomobil alım satımında beklentilerinizin en üst düzeyde karşılandığı platform Carbook, otomotiv sektöründe fark yaratan marka Kia’nın, ikinci el satılık modelleri ile hizmetinizde! Tüm hizmetin Nissan bayileri tarafından verildiği ikinci el otomobil sitesi Carbook, garantili ve onaylanmış araçlarla güvenli alışverişin kapılarını açıyor. Bongo, Optima, Rio, Sportage ve diğer tüm Kia marka araçların 2. el satılık modellerini bulabileceğiniz Carbook, uygun ödeme olanakları ve takas imkanı da sunuyor. 101 nokta kontrol sistemi, aracın sorunsuz ve yasal risklerden arındırılmış teslimatı gibi fark yaratan özellikleriyle Carbook, ikinci el araç piyasasının yenilikçi ve dinamik yüzü olma konusunda iddialı!

Rio; şık tasarımı, yüksek performans gücü ve tasarruflu yakıt tüketimi ile ikinci el otomobil piyasasının gözde araçlarından biridir. Kia Rio Hatchback, Rio Sedan ve 3 Kapı seçenekleri ile hayalinizdeki 2. el satılık Kia Rio’ya Carbook güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Sınıfının en ekonomik araçlarından biri olan Kia Picanto, aynı zamanda düşük karbon salınımıyla da sıkı bir çevreci. Kompakt görünümü ile şehir hayatında kullanıcısına büyük kolaylık sağlayan Picanto’nun garantili ve onaylanmış 2. el satılık modellerini Carbook’ta listeleyip satın alabilirsiniz. Spor tasarımıyla Kia severlere hitap eden Picanto’nun yanı sıra, karizmatik tasarımıyla prestij sahibi kullanıcıların tercihi olan Optima’nın tüm donanım ve paketlerdeki 2. el satılık modellerini Carbook’ta bulabilirsiniz. Geçmişten günümüze çağın ileri teknolojileriyle üretilen Kia Optima, bulunduğu segmentin uygun fiyat seçeneklerine sahip en şık araçlarından biridir.

Kia Sportage, zarif ve göz alıcı tasarımı sayesinde ikinci el satılık arazi aracı satın almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. İkinci el satılık Bongo için uygun ödeme koşulları sunan Carbook, aracın 101 nokta kontrolünü gerçekleştiriyor ve onaylanmış olarak tüketiciye sunuyor. Carbook, Nissan marka güvencesini 2. el piyasasına kazandırıyor ve birinci el kalitesiyle hizmet veriyor. İkinci elde güvenli alışveriş Nissan güvencesiyle Carbook’ta…