ARAÇ LİSTESİ
[Expand]

Nissan (51)

[Expand]

Fiat (2)

[Expand]

Ford (1)

[Expand]

Hyundai (1)

[Expand]

Jeep (1)

[Collapse]

Kia (1)

 [Collapse]

Rio (1)

   

1.25 Cvvt Comfort 84 Ps Hatchback (1)

[Expand]

Renault (1)

[Expand]

Toyota (1)

[Expand]

Volkswagen (1)

 
KARŞILAŞTIRMA LİSTESİ
Lütfen karşılaştırmak istediğiniz araçları işaretleyiniz.
  
HIZLI ARAMA
DETAYLI ARAMA
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Versiyon
İl
Şube
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Garanti Durumu
Model Yılı
    
Km Aralığı
     


Fiyat Aralığı
     


 
İkinci El Kia Rio Modelleri

En avantajlı kredilerle sunulan ikinci el onaylanmış araç alım satım sitesi Carbook, aradığınız ikinci el Kia Rio’ya en uygun şartlarda ulaşabileceğiniz bir numaralı adres! 2. el otomobil dünyasının genç, dinamik ve yenilikçi üyesi Carbook’ta tüm hizmetler Nissan bayileri tarafından veriliyor. Alışılmış Nissan kalitesini ikinci el piyasasına taşıyan Carbook, risklerden arındırılmış, güvenilir ve garantili bir alışverişin kapılarını açıyor. Detaylı ekspertiz raporları, 101 nokta kontrol sistemi ve satış sonrası desteğiyle Carbook, anahtar teslim bir mutluluğu hedefliyor. İkinci el satılık Kia Rio Trend ve diğer tüm donanım ve paketlerdeki Kia Rio ve Kia Optima gibi marka araçlara en kolay ve hızlı şekilde ulaşmanın yolu Carbook’tan geçiyor.

Yüksek performans gücü, dikkat çekici tasarımı ve yakıt tasarrufu ile ikinci el araba piyasasının gözde otomobillerinden biri olan Kia Rio, Hathcback, Sedan ve 3 Kapı seçenekleri ile Carbook’ta! Kompakt görünümü ve kullanım kolaylığı ile şehir hayatına birebir uyum sağlayan Kia Rio, 2000 yılından bu yana üretiliyor. 2. el Kia Rio marka araçlar, her nesilde çağının ileri teknolojik donanımlarına sahip araçları olarak üretilmişlerdir. Hayalinizdeki ikinci el Kia Rio modellerine Carbook aracılığıyla uygun ödeme ve kredi koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Hem sürücüye hem de yolculara yüksek konfor vaat eden Kia Rio’yu ailenizin tüm üyeleri çok sevecek.

2. elde güvenin adresi Carbook, satın aldığınız aracı sıkı bir kontrolden geçirerek size teslim ediyor. 101 nokta kontrolü ile aracınızın; kaporta - boya, motor - mekanik, yürüyen - aksam, elektrik ve elektronik, fren sistemi, lastik jant ve iç mekan kapsamında kontrolleri yapılıyor. Satılan her araç için “Satış Ekspertiz ve Teslimat Formu” veriliyor. Böylece aracınızın sizden önceki hayatının belgesini elinizde bulundurmuş oluyorsunuz. Carbook ile ikinci el araç satın almanın en güzel yanı ise araç görünüm yenileme işlemi… Özel ürünlerle iç ve dış temizliği yapılan ikinci el Kia Rio’nuz yepyeni bir görünüm ve kokuya kavuşarak size 0 km tecrübesi yaşatıyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen Carbook’ta aracın devir tescil işlemleri de uzman eller tarafından sizin yerinize gerçekleştiriliyor. Size yalnızca Nissan güvencesiyle ikinci el araç satın almanın konfor ve ayrıcalığını yaşamak kalıyor.