ARAÇ LİSTESİ
[Expand]

Nissan (6)

[Expand]

Chevrolet (1)

[Expand]

Citroën (1)

[Expand]

Dacia (1)

[Expand]

Ds Automobiles (5)

[Expand]

Fiat (1)

[Collapse]

Honda (1)

 [Expand]

Civic (1)

[Expand]

Peugeot (12)

[Expand]

Subaru (1)

[Expand]

Volkswagen (1)

 
KARŞILAŞTIRMA LİSTESİ
Lütfen karşılaştırmak istediğiniz araçları işaretleyiniz.
  
HIZLI ARAMA
DETAYLI ARAMA
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Versiyon
İl
Şube
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Garanti Durumu
Model Yılı
    
Km Aralığı
     


Fiyat Aralığı
     


 
İkinci El Honda Modelleri

İkinci el otomobilde güçlü motor özellikleri arayan tüketicinin tercihi Honda, Nissan güvencesiyle hizmet veren ikinci el araç alım - satım platformu Carbook’ta! İkinci el otomobil sektöründe riskleri azaltan Carbook; yenilikçi, genç ve dinamik bir yapıya sahip. Nissan kalitesini ikinci el piyasasına taşıyan Carbook’ta her marka ve modelde araç bulmanız mümkün. Satılık Honda Civic, Jazz, Cr-V ve diğer tüm 2. el satılık Honda modellerinin tüm donanım ve paketlerine, uygun ödeme koşullarıyla ulaşabileceğiniz bir numaralı adres Carbook, alışverişte güven ve memnuniyeti garanti ediyor.

Japon otomobil endüstrisinin güçlü motor performansıyla dikkat çeken markalarından Honda; spor, prestij, SUV ve diğer ihtiyaçlara yönelik araçlarıyla 2. el otomobil piyasasında, meraklıları tarafından çokça tercih ediliyor. Şehir hayatına pozitif enerji veren Honda Jazz, karakteristik çizgilerinin yanı sıra kompakt görünümüne karşılık geniş bir iç mekan tasarımına sahip. Sürüş konforu, sürücü ve yolcuları rahat ettiren koltuk yapısı ve yakıt ekonomisiyle 2. el Honda Jazz’ın otomatik ve benzinli modellerini Carbook’ta bulabilirsiniz.

Prestij sahibi kullanıcının prestij sahibi otomobili Honda Civic ve Honda Accord, birinci el piyasasında olduğu gibi ikinci el piyasasının da aranan otomobillerinden. Karizmatik çizgileri, yüksek sürüş performansı ve dayanıklılığıyla Honda Civic ve Honda Accord’un ikinci el modellerinin tüm paket ve donanımlarına Carbook’un uzman ekipleri sayesinde ulaşabilirsiniz.

Honda Cr-V şehir hayatıyla uyum içerisinde olan bir arazi aracıdır ve bu yüzden SUV araç severlerin tercihlerinin başında gelir. İkinci el satılık Honda Cr-V’nin Carbook’ta, 101 nokta kontrol sistemi yapılmış, belgelenmiş ve onaylamış modellerini bulabilirsiniz. Tüm Honda 2. El araçları güven içinde alıp satabileceğiniz Carbook, her türlü binek ve ticari aracın garantili satışını yapıyor. İkinci el otomobilleri sıfır kilometre güvencesiyle alabileceğiniz Carbook, takas olanağı da sunuyor. Tüm hizmetin Nissan bayileri tarafından verildiği, güvenilir ikinci el otomobil sitesi Carbook, 101 nokta kontrol sistemi ve onaylanmış araç satışı ile fark yaratıyor. 2. El otomobilde güvenli alışverişin bir numaralı adresi Carbook alışkanlarınızı değiştirme konusunda iddialı!