ARAÇ LİSTESİ
[Expand]

Nissan (94)

[Expand]

Alfa Romeo (1)

[Expand]

Audi (4)

[Expand]

BMW (6)

[Expand]

Chevrolet (2)

[Expand]

Citroën (9)

[Expand]

Fiat (14)

[Expand]

Ford (12)

[Collapse]

Honda (4)

 [Collapse]

Civic (4)

   

1.4 Sport İ-Shift (1)

   

1.6 Elegance Otomatik (1)

   

1.6 Premium (1)

   

1.6İ Ls (1)

[Expand]

Hyundai (7)

[Expand]

Kia (6)

[Expand]

Mercedes (2)

[Expand]

Opel (11)

[Expand]

Peugeot (5)

[Expand]

Renault (14)

[Expand]

SEAT (1)

[Expand]

Skoda (4)

[Expand]

Suzuki (2)

[Expand]

Toyota (9)

[Expand]

Volkswagen (7)

[Expand]

Volvo (2)

 
KARŞILAŞTIRMA LİSTESİ
Lütfen karşılaştırmak istediğiniz araçları işaretleyiniz.
  
HIZLI ARAMA
DETAYLI ARAMA
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Versiyon
İl
Şube
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Garanti Durumu
Model Yılı
    
Km Aralığı
     


Fiyat Aralığı
     


 
İkinci El Honda Civic Modelleri

İkinci el otomobil sektörünün güvenilir markası Carbook, aradığınız ikinci el Honda Civic’e en kolay ve hızlı yoldan ulaşabileceğiniz bir numaralı adres! Alışılmış Nissan kalitesini, ikinci el araç piyasasına taşıyan Carbook, doğru araç analizinden, aracın sorunsuz ve tüm yasal risklerinden arındırılmış olarak teslim edilmesine kadar A’dan Z’ye kusursuz bir hizmet veriyor. İkinci el satılık Honda Civic; Elegance, Sport, Vtec ve diğer tüm donanım ve paketlerdeki Honda Civic modelleri, güvenilir ve garantili olarak Carbook’ta satışa sunuluyor. Aradığınız marka ve modeli belirledikten sonra, filtreler yardımıyla; yakıt türü, şanzımanı, kilometresi, model yılı ve fiyatına göre araçları listeleyebilir ve satın almak istediğiniz araca kolayca ulaşabilirsiniz. Aklınızdaki ikinci el Honda Civic ve ikinci el Cr-V gibi diğer modelleri, Nissan güvencesiyle Carbook’ta…

Şehrin sokaklarında göreceğiniz en karizmatik tasarıma sahip araçların başında gelen Honda Civic, bir prestij sembolüdür aynı zamanda. Güçlü motor, mükemmel tasarım, yüksek performans ve fonksiyonel aksesuarlarıyla bir çok insanın hayallerini süsleyen araçtır. Honda Civic ikinci el otomobil piyasasında da en az birinci elde olduğu kadar değerli bir otomobildir. Konforlu bir yolculuk ve hissedilebilir yüksek kalite, Honda Civic’i vazgeçilmez yapan özelliklerden. Sürüş deneyimini güvenli ve keyifli hale getiren detaylarıyla Honda Civic, tam da aradığınız 2. el otomobil olabilir.

Carbook aracılığıyla satın alacağınız Honda Civic, size ulaşmadan önce 101 nokta kontrol sisteminden geçiyor. Bu sistemle birlikte aracınızın; kaporta - boya, motor - mekanik, yürüyen - aksam, elektrik ve elektronik, fren sistemi, lastik jant ve iç mekan kapsamında 101 ayrı noktası sıkı bir kontrolden geçiriliyor. Daha sonra 2. El Honda Civic marka aracınız, araç görünüm yenileme işlemine tabi tutuluyor. Bu sayede içi ve dışı özel ürünlerle temizlenen ikinci el aracınız size 0 km tecrübesi yaşatıyor. Uzman Nissan ekipleri aracın devir tescil işlemlerini de sizin yerinize üstleniyor. Uygun ödeme ve kredi koşullarıyla sahip olacağınız ikinci el Honda araba modelleri, size sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor. Risklerden arındırılmış ve güvenli ikinci el otomobil alışverişi ile mutluluğu vaat eden Carbook, kurumsal ikinci elden beklentilerinizi üst düzeyde karşılarken aynı zamanda dinamik yapısıyla da bambaşka bir tecrübe yaşatıyor.
 
 
  Marka Model Yıl Km Vites Yakıt Fiyat Y/S  
Honda Civic 1.6i LS 2004 94.000 Otomatik Benzinli 36.750 TL Park  
 
Honda Civic 1.4 Sport i-Shift 2011 75.000 Otomatik Benzinli 46.750 TL Park  
 
Honda Civic 1.6 Premium 2009 75.440 Düz Benzinli 49.850 TL Bostancıoğlu  
 
Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik 2012 62.000 Otomatik Benzinli 61.750 TL Park