ARAÇ LİSTESİ
[Expand]

Nissan (8)

[Expand]

Audi (1)

[Collapse]

Ford (1)

 [Expand]

Fiesta (1)

[Expand]

Volkswagen (1)

 
KARŞILAŞTIRMA LİSTESİ
Lütfen karşılaştırmak istediğiniz araçları işaretleyiniz.
  
HIZLI ARAMA
DETAYLI ARAMA
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Versiyon
İl
Şube
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Garanti Durumu
Model Yılı
    
Km Aralığı
     


Fiyat Aralığı
     


 
İkinci El Ford Modelleri

Tüm model, paket ve donanımlarıyla ikinci el satılık Ford marka araçlar, Türkiye’nin en genç ve en dinamik ikinci el satılık araç sitesi Carbook’ta! Alışılmış Nissan kalitesini ikinci el araç piyasasına taşıyan Carbook, sunduğu uygun kredi koşulları ve garantili hizmetiyle ikinci elde anahtar teslim mutluluk vaat ediyor. İkinci el Ford Connect, C- Max, Focus ve diğer tüm 2. el satılık Ford marka araçları bulabileceğiniz Carbook sizi, hayallerinizi süsleyen otomobille güvenli bir platformda buluşturuyor. Yakıt türü, model yılı, kilometresi, şanzımanı ve fiyatına göre filtreleyebileceğiniz 2. el satılık Ford araçları, kolaylıkla görüntüleyebilir ve satın almak istediğiniz araca hızlı adımlarla yaklaşabilirsiniz.

Bulunduğu segmentin en şık çizgilere sahip araçlarından biri olan Ford Focus, ikinci el otomobil pazarının en çok tercih edilen modelleri arasında bulunuyor. Rahat ve keyifli bir sürüş tecrübesi sunan Ford Focus marka araçlar, farklı yaş ve gelir gruplarını kapsayan geniş bir tüketici kitlesine hitap ediyor. Dünden bugüne her dönemde ileri teknolojik özellikler ile donatılan Ford Focus marka araçların, birçok farklı donanım ve paketteki modellerini 2. elde güvenin adresi Carbook’ta bulabilirsiniz.

Kullanıcıları tarafından en çok tavsiye edilen spor şehir otomobillerinin başında gelen Ford Fiesta, birinci el piyasasında olduğu kadar ikinci el satılık araç piyasasında da çok fazla tercih ediliyor. Ford Fiesta’nın benzinli, dizel, manuel ya da otomatik bir çok farklı modelini güvenli bir şekilde Carbook aracılığıyla satın alabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz 2. el satılık Ford Fiesta araçlarını belirlediğiniz özelliklere göre Ford araçları sayfasında filtreleyerek listelemeniz yeterli.

101 noktası kontrol edilmiş, belgelendirilmiş ve onaylanmış ikinci el satılık Ford marka araçlar, Carbook’ta Nissan bayileri tarafından satışa sunuluyor. Size en yakın yetkili satış noktasının profesyonel ekipleri ile A’dan Z’ye güvenli ve konforlu bir alışveriş gerçekleştirmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. İster binek ister ticari araç olsun Carbook’ta şeffaflığın ön planda tutulduğu, risklerden arındırılmış bir ikinci el araç alışverişi sizi bekliyor.