ARAÇ LİSTESİ
[Expand]

Nissan (58)

[Expand]

BMW (1)

[Expand]

Dacia (1)

[Expand]

Hyundai (1)

[Expand]

Renault (1)

[Expand]

Toyota (1)

[Expand]

Volkswagen (1)

 
KARŞILAŞTIRMA LİSTESİ
Lütfen karşılaştırmak istediğiniz araçları işaretleyiniz.
  
HIZLI ARAMA
DETAYLI ARAMA
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Versiyon
İl
Şube
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Garanti Durumu
Model Yılı
    
Km Aralığı
     


Fiyat Aralığı
     


 
İkinci El Ford Focus Modelleri

Aradığınız 2. el satılık Ford Focus marka araçlar, Türkiye’nin en güvenilir ve garantili 2. el araç alım satım sitesi Carbook’ta! Tüm hizmetin Nissan bayileri tarafından verildiği Carbook, alışılmış Nissan kalitesini ikinci el piyasasına taşıyor. Doğru araç analizinden, aracın sorunsuz ve yasal risklerinden arındırılmış bir şekilde teslim edilmesine kadar dört dörtlük bir hizmetin verildiği Carbook’ta, garantili ve güvenli bir ikinci el otomobil alışverişinin kapıları açılıyor. İkinci el Ford Focus; Trend, Comfort, Ambient175e, Collection ve diğer tüm donanım ve paketlerdeki Ford Focus araçları bulabileceğiniz Carbook, sizi hayallerinizdeki araca en hızlı ve kolay yoldan ulaştıran bir numaralı adres!

Dünyanın en çok satan otomobillerinden biri olan Ford Focus, sahip olduğu karakteristik yapı, sağlamlığı ve yüksek performansı sayesinde, ikinci el araç pazarında da en fazla alım satımı yapılan binek araç olma özelliğine sahip. 2. El Ford Focus marka araçlar, bir çok farklı yaş ve gelir grubundan tüketiciye hitap eden klasik bir şehir otomobili. İkinci el Ford Focus’un; dizel, benzinli, otomatik ve manuel seçenekleri ile en temiz ve bakımlı modellerini Carbook’ta bulabilirsiniz. Ergonomik ve şık tasarımının yanı sıra sunduğu sürüş konforu da ikinci el araç satın almak isteyenleri Ford Focus’a yönlendiriyor.

Carbook, kurumsal ikinci el beklentilerinizi üst düzeyde karşılıyor. Garantili ve onaylanmış araçların yepyeni bir görünüme kavuşturulduğu Carbook’ta, araçlara 101 nokta kontrol sistemi uygulanıyor. Bu sistemle birlikte araçlar; kaporta - boya, motor - mekanik, yürüyen - aksam, elektrik ve elektronik, fren sistemi, lastik jant ve iç mekan kapsamında 101 noktayı içeren bir kontrolden geçiriliyor. Daha sonra araç görünüm yenileme işlemine giren ikinci el araçlar , özel ürünlerle hem iç hem de dıştan temizleniyor. Yepyeni bir görünüm ve kokuya kavuşan ikinci el Ford Focus’unuz bu sayede size 0 km tecrübesi yaşatıyor. Uygun ödeme ve kredi koşulları sunan Carbook, aracın devir tescil işlemlerini de sizin yerinize üstleniyor. Size yalnızca Nissan kalitesini ikinci el otomobil alışverişi yaparken de yaşamanın konfor ve ayrıcalığı kalıyor.