ARAÇ LİSTESİ
[Expand]

Nissan (6)

[Expand]

Chevrolet (1)

[Collapse]

Citroën (1)

 [Expand]

C3 (1)

[Expand]

Dacia (1)

[Expand]

Ds Automobiles (5)

[Expand]

Fiat (1)

[Expand]

Honda (1)

[Expand]

Peugeot (12)

[Expand]

Subaru (1)

[Expand]

Volkswagen (1)

 
KARŞILAŞTIRMA LİSTESİ
Lütfen karşılaştırmak istediğiniz araçları işaretleyiniz.
  
HIZLI ARAMA
DETAYLI ARAMA
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Versiyon
İl
Şube
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Garanti Durumu
Model Yılı
    
Km Aralığı
     


Fiyat Aralığı
     


 
İkinci El Citroën Modelleri

2. el araç alım satımında kurumsallık ve yenilikçiliği bir arada sunan Carbook, Citroën marka ikinci el satılık araçları Nissan güvencesi ile satın almanızı sağlıyor. Tüm hizmetlerin Nissan bayileri tarafından verildiği Carbook’ta; Citroën C3, C4, C4 Picasso, C5 ve Picasso modelleri ile diğer bütün Citroën marka araçları bulabilirsiniz. En iyi kredi koşulları ile garantili ve onaylanmış ikinci el Citroën marka araçlar için en güvenilir adres Carbook!

2. el araçta Citroën‘i tercih etmek demek kalite ve güvenliği seçmek demektir aynı zamanda. Yüksek kullanım konforu vaat eden Citroën C3’ün ihtiyaçlarınızı karşılayan aksesuar detayları sayesinde hayalinizdeki donanıma sahip araca sahip olabilirsiniz. Hem sürücüye hem de yolculara evlerindeki rahatlığı sunma iddiası taşıyan Citroën C3, bu sayede ikinci el satılık araç piyasasında çok fazla tercih ediliyor. Yaratıcı veya klasik, ikinci el satılık Citroen C3 modelleri arasından size en uygun olanı seçin ve gerisini Carbook’un profesyonel ekibine bırakın.

Aile boyu konfor vaat eden Citroën C4 Picasso ve Grand C4 Picasso sürüş keyfini sanata dönüştüren özel parçalar. Geniş iç mekan tasarımı ve karizmatik dış çizgileri ile en az birinci elde olduğu kadar ikinci el satılık araç piyasasında da Citroën C4 Picasso serisi oldukça rağbet görüyor. Carbook’ta yer alan 2. el Citroën araç çeşitliliği seçim yapmanızı kolaylaştırırken, satış öncesinde ve sonrasında alacağınız profesyonel destek, ikinci elde birinci el konforu yaşamanızı sağlayacak.

Carbook’ta hayalinizdeki ikinci el satılık otomobili filtreler yardımıyla kolaylıkla listeleyebilirsiniz. İkinci el satılık Citroën araçların bulunduğu sayfada aradığınız modeli bularak yıl, şanzıman, renk, kilometre ve fiyat gibi diğer özellikleri belirlemeniz yeterli. 101 noktası kontrol edilmiş, belgelendirilmiş ve onaylanmış ikinci el satılık araçların Nissan güvencesiyle satışa sunulduğu Carbook’ta, Nissan’ın profesyonel ekipleri; Antalya ikinci el bayi, Bursa, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya ve Samsun’da bulunan yetkili satış noktalarında hizmet veriyor. Alışılmış Nissan kalitesi Carbook ile 2. el satılık araç piyasasında yerini alıyor. Carbook’tan alışveriş yapmak memnuniyeti, memnuniyet ise size mutluluğu getirecek.