ARAÇ LİSTESİ
[Expand]

Nissan (58)

[Expand]

BMW (1)

[Expand]

Dacia (1)

[Expand]

Hyundai (1)

[Expand]

Renault (1)

[Expand]

Toyota (1)

[Expand]

Volkswagen (1)

 
KARŞILAŞTIRMA LİSTESİ
Lütfen karşılaştırmak istediğiniz araçları işaretleyiniz.
  
HIZLI ARAMA
DETAYLI ARAMA
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Versiyon
İl
Şube
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Garanti Durumu
Model Yılı
    
Km Aralığı
     


Fiyat Aralığı
     


 
İkinci El Citroën C3 Modelleri

Türkiye’nin en yenilikçi ve en dinamik ikinci el araç alım satım sitesi Carbook, aradığınız ikinci el Citroën C3 ve Citroën C4 gibi diğer Citroën modellerini en uygun şartlarda ulaşabileceğiniz bir numaralı adres! Tüm hizmetlerin Nissan bayileri tarafından verildiği Carbook, birinci el kalitesini ikinci el piyasasına taşıyor. Risklerden arındırılmış ve garantili bir alışverişin kapılarını açan Carbook’ta doğru ihtiyaç analizinden, aracın sorunsuz bir şekilde teslim edilmesine kadar A’dan Z’ye kusursuz bir hizmet veriliyor. İkinci el satılık Citroën C3; Attraction, Sx ve diğer tüm Citroën C3 donanım ve paketlerini Carbook’ta arayıp listeleyebilir, filtreler yardımıyla hayalinizdeki araca kolayca ulaşabilirsiniz.

Citroën C3, güçlü hatları ve dinamik tasarımıyla öncü bir stili yansıtıyor. Kaliteli ve güvenli otomobilleriyle tanınan Citroën, C3 modeliyle kompakt bir şehir otomobilinden beklentilerinizi üst düzeyde karşılıyor. Yüksek kullanım konforu, ince aksesuar detayları, hem sürücüye hem de yolcuya evindeki rahatlığı sunma iddiası, Citroën C3’ü ikinci el araç piyasasında popüler hale getiriyor. En uzun yolculuklar bile Citroën C3 ile konfor dolu dakikalara dönüşüyor. İhtiyacınız olan 2. el Citroën C3 marka aracın, en temiz ve bakımlı seçeneklerini bulabileceğiniz Carbook’un avantajlı dünyasında, mutlulukla sonuçlanacak bir alışverişin garantisi veriliyor.

Carbook, ikinci el otomobil alım satımında kurumsallığı ve dinamizmi bir arada sunuyor. Aracın detaylı ekspertizi yapılıyor ve araç tüm yasal risklerden arındırılıyor. 101 nokta kontrol sistemi ile; kaporta - boya, motor – mekanik, yürüyen aksam, elektrik ve elektronik, fren sistemi, lastik jant ve iç mekan kapsamında tüm kontrolleri yapılan ikinci el satılık Citroën C3 aracınız, son olarak araç görünüm yenileme işleminden geçiyor. Dışı ve içi özel ürünlerle temizlenen ikinci el araç, yepyeni bir görünüm ve koku kazanarak size 0 km tecrübesi yaşatıyor. Nissan bayilerinin uzman ekipleri, Carbook ile 2. el aracınıza kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Uygun ödeme ve kredi koşulları sunan Carbook, devir tescil işlemlerini de sizin yerinize üstleniyor. Size yalnızca Nissan güvencesi ile ikinci el otomobil satın almanın konfor ve mutluluğunu yaşamak kalıyor.