CARBOOK GARANTİ

Carbook Garanti; 101 Nokta Kontrolü'nden geçmiş,8 yaş/160.000 km. Dahilindeki araçlara sunulan; 6 ay veya 1 yıl/sınırsız km için geçerli garanti sistemidir.

Carbook Garantisi, ikinci elin mekanik arıza riskinden arındırır, geçerlilik süresi içinde aracınızı koruma altına alır.

İki çeşit Carbook Garantisi vardır:

Carbook Temel Garanti, aracın detay sayfasında garanti ibaresi olan araçlarda satıldıktan itibaren 6 ay geçerlidir. Motor, diferansiyel, şanzıman gibi kritik ve maliyetli parçaları kapsar ve bu garanti için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmez

Çok az bir fark ödeyip Carbook Uzman Garanti'ye terfi ederek garanti süresini bir yıla uzatabilir, tampondan tampona diye nitelenebilecek, elektrik, elektronik, fren gibi oldukça geniş kapsama kavuşursunuz.

Her iki çeşitte de garanti süresince geçerli çok geniş kapsamlı bir yol yardım hizmetinden faydalanır, hiçbir zaman yolda kalmazsınız.

Garantinin geçerliliği için periyodik bakımlarınızı yetkili serviste yaptırmanız yeterlidir. Ayrıca Carbook Garanti'nin devredilebilir olması sayesinde, aracınızı sattığınız takdirde artı değer elde edeceksiniz.

Garanti kapsamları ve yol yardım hakkındaki ayrıntılı bilgiye sol taraftaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Bu Garanti, yasal olarak Garanti belgesi ile satılmak zorunda olan mallara ilişkin 14 Haziran 2003 tarih 25138 sayılı Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik Hükümleri kapsamında değildir.